Ноутбук MSI Dominator Pro 15.6 FHD IPS Core i7-6700HQ 16GB Ram SSD128GB+1TB HDD Nvidia GTX 1070 8GB
34 375 ₴
28 875 ₴
- Готово к отправке
- Код: 11897
- +380 (96) 700-98-46Продаж
- +380 (97) 905-38-00Продаж
- +380 (97) 600-10-80Сервіс
Ігровий Ноутбук MSI Dominator Pro GT62VR 15.6 FHD IPS Core i7-6700HQ 16GB Ram SSD 128GB+1TB HDD Nvidia GTX 1070 8GB
Потужний 4 ядерний Core i7-6700HQ(4ядра/8потоків) 6 покоління
Міцний та стильний корпус
Яскравий FullHD IPS екран 1920х1080
Швидкий SSD 128GB + 1TB HDD диск
RGB підсвітка клавіатури
Дискретна GeForce GTX 1070 8GB
Справиться з багатьма популярними іграми
Характеристики:
15.6 FHD IPS 1920x1080
Core I7-6700HQ 2.6GHz-3.5GHz (4ядра/8потоків)
RAM 16GB
SSD 128GB+1TB HDD
Nvidia GeForce GTX 1070 8GB
Стан: 8.5/10 гарний стан, незначні сліди експлуатації, маленький засвіт на екрані
Комплект: зарядка, гарантійний талон
Гарантія 6 місяців від магазину (можна додатково збільшити гарантію до 12 міс)
Ноутбук із Європи/США, в нього англійська клавіатура, в комплекті даємо наклейки з кирилицею, або можна зробити лазерне гравіювання - 350 грн
✅Ми провели повне обслуговування даного ноутбука в нашому сервісному центрі, яке включає: професійну діагностику всіх компонентів, чистку, заміну термопасти та тестування стрес-тестами.
Разом з 💻 ноутбуком ви отримуєте:
🎁 Безкоштовну доставку (при повній передплаті)
🎁 Встановлену операційну систему з останніми оновленнями + драйвера
🎁 Додаткові програми (за домовленістю)
🎁 Гарантійний талон та чек з мокрою печаткою від магазину
🎁 Безкоштовне гарантійне обслуговування протягом 6 місяців
🎁 Безкоштовну консультацію та віддалене налаштування
🎁 Післягарантійне обслуговування в нашому сервісі
100
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2600 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Core i7-6700HQ |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | IPS |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 1070 |
| Объем видеопамяти | 8 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 128 GB |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ экрана (дюйм) | 15.6 |
- Цена: 28 875 ₴












