Ноутбук Asus X570U 15.6 FHD IPS Core i7-8550U 16GB DDR4 SSD128GB+1TB HDD Nvidia GTX1050 4GB
28 000 ₴
24 640 ₴
- В наличии
- Код: 11835
- +380 (96) 700-98-46Продаж
- +380 (97) 905-38-00Продаж
- +380 (97) 600-10-80Сервіс
Ігровий Ноутбук Asus X570U 15.6 FHD IPS Core i7-8550U 16GB DDR4 SSD128GB+1TB HDD Nvidia GTX1050 4GB
Потужний 4-х ядерний Intel Core I7 процесор
Дві відеокарти
Фірмова аудіосистема SonicMaster
Сканер відбитку пальця
Яскравий 15.6 FullHD IPS екран 1920х1080
Швидкий SSD128GB+1TB HDD диск
Справиться з багатьма популярними невибагливими іграми WOT, GTA5
Характеристики:
15.6 FHD IPS 1920x1080
Intel Core i7-8550U 1.8GHz-4.0GHz (4ядра/8потоків)
RAM 16GB DDR4
SSD128GB+1TB HDD
Nvidia GeForce GTX1050 4GB + Intel UHD Graphics 620
Стан: 9/10 гарний стан,незначні сліди екплуатації
Комплект: зарядка, гарантійний талон
Гарантія 6 місяців від магазину (можна додатково збільшити гарантію до 12 міс)
✅Ми провели повне обслуговування даного ноутбука в нашому сервісному центрі, яке включає: професійну діагностику всіх компонентів, чистку, заміну термопасти та тестування стрес-тестами.
Разом з 💻 ноутбуком ви отримуєте:
🎁 Безкоштовну доставку (при повній передплаті)
🎁 Встановлену операційну систему з останніми оновленнями + драйвера
🎁 Додаткові програми (за домовленістю)
🎁 Гарантійний талон та чек з мокрою печаткою від магазину
🎁 Безкоштовне гарантійне обслуговування протягом 6 місяців
🎁 Безкоштовну консультацію та віддалене налаштування
🎁 Післягарантійне обслуговування в нашому сервісі
70
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 1800 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Core i7-8550U |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
| Объем видеопамяти | 4 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Объем SSD | 128 GB |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ экрана (дюйм) | 15.6 |
- Цена: 24 640 ₴












