Ноутбук Dell Inspiron 15.6 FHD Core i5-6300HQ 8Gb SSD128GB+500GB HDD Nvidia GTX 960M 4GB
18 750 ₴
16 500 ₴
- В наличии
- Код: 10769
- +380 (96) 700-98-46Продаж
- +380 (97) 905-38-00Продаж
- +380 (97) 600-10-80Сервіс
Ноутбук Dell Inspiron 15 7559 15.6 FHD Core i5-6300HQ 8Gb SSD128GB+500GB HDD Nvidia GTX 960M 4GB
Потужний 4-ядерний процесор 6 покоління
Яскравий 15.6 FHD екран
Підсвітка клавіатури
Швидкий SSD128GB+500GB HDD диск
Міцний та стильний корпус
Чудова система охолодження
Справиться з багатьма невибагливими іграми
Характеристики:
15.6" FullHD 1920x1080
Core i5 6300HQ 2.3GHz-3.2GHz (4 ядра)
RAM 8GB
SSD128GB+500GB HDD
Intel HD Graphics 630 + NVIDIA GeForce GTX960M 4GB
Стан: 8.5/10,гарний стан, незначні сліди експлуатації,невеликі потертості на корпусі
Комплект: зарядка,гарантійний талон
Гарантія 6 місяців від магазину (можна додатково збільшити гарантію до 12 міс)
✅Ми провели повне обслуговування даного ноутбука в нашому сервісному центрі, яке включає: професійну діагностику всіх компонентів, чистку, заміну термопасти та тестування стрес-тестами.
Разом з 💻 ноутбуком ви отримуєте:
🎁 Безкоштовну доставку (при повній передплаті)
🎁 Встановлену операційну систему з останніми оновленнями + драйвера
🎁 Додаткові програми (за домовленістю)
🎁 Гарантійний талон та чек з мокрою печаткою від магазину
🎁 Безкоштовне гарантійне обслуговування протягом 6 місяців
🎁 Безкоштовну консультацію та віддалене налаштування
🎁 Післягарантійне обслуговування в нашому сервісі
100
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкция | Классический |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2300 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Core i5 6300HQ |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR3 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT TN |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 960M |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Объем SSD | 128 GB |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Користувацькi характеристики | |
| Діагональ екрана (дюйм) | 15.6 |
- Цена: 16 500 ₴












