Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16" IPS240Hz i9-14900HX 16GB 1TB RTX4070 8GB PHN16-72-91P6 NH.QQYAA.004 11117
73 500 ₴
64 680 ₴
- Под заказ
- Код: NH.QQYAA.004
Отправка с 21 мая 2026- +380 (96) 700-98-46Продаж
- +380 (97) 905-38-00Продаж
- +380 (97) 600-10-80Сервіс
Ігровий Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16" 2K IPS 240Hz i9-14900HX 16GB DDR5 1TB Nvidia RTX 4070 8GB PHN16-72-91P6 NH.QQYAA.004 Ліцензійна Windows 11 11117
EКСЛЮЗИВ в Україні
Потужний 32-потоковий 24-ядерний процесор Intel Core i9-14900HX ( кращий попереднього покоління)
Великий і яскравий 16" 2K 240Hz IPS 500 Nit 100% sRGB екран
Helios Neo 16 містить лише найкраще, сучасне охолодження
За створення реалістичної графіки в цій моделі відповідає відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4070 на 8 ГБ із підтримкою технології трасування променів. Грай і створюй мультимедійний контент без обмежень!
Wi-FI модуль 6 покоління
Міцний корпус виготовлений з металу та пластику
Привезений із США.
RGB Підсвітка клавіатури
Сучасні ігри на високих настройках,рендер відео та інші "важкі" процеси
Ліцензійна Windows 11
Характеристики:
16 WQXGA 2560x1600 240Hz IPS 500 Nit 100% sRGB екран
Core i9-14900HX 2.2-5.8GHz (32 потоки /24 ядра)
RAM 16GB DDR5
SSD 1TB
NVIDIA GeForce RTX 4070 8GB (TGP140W) + Intel UHD Graphics
Ліцензійна Windows 11 Home
Стан:10/10 (acer recertified),open box
Комплект:зарядка, гарантійний талон
Ноутбук із Європи/США, в нього англійська клавіатура, в комплекті даємо наклейки з кирилицею, або можна зробити лазерне гравіювання - 350 грн
Гарантія 12 місяців від магазину
Разом з 💻 ноутбуком ви отримуєте:
🎁 Безкоштовну доставку (при повній передплаті)
🎁 Встановлену операційну систему з останніми оновленнями + драйвера
🎁 Додаткові програми (за домовленістю)
🎁 Гарантійний талон та чек з мокрою печаткою від магазину
🎁 Безкоштовне гарантійне обслуговування протягом 12 місяців
🎁 Безкоштовну консультацію та віддалене налаштування
🎁 Післягарантійне обслуговування в нашому сервісі
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i9 |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Модель процессора | Core I9-14900HX |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 16 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560×1600 |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | Nvidia GeForce RTX 4070 |
| Объем видеопамяти | 8 GB |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ экрана (дюйм) | 16 |
| Особливості | Recertified |
- Цена: 64 680 ₴












