Ноутбук Asus TUF 15.6 FHD i5-8300H 16GB DDR4 SSD 256GB+HDD 1TB Nvidia GTX 1060
29 250 ₴
25 740 ₴
- В наличии
- Код: 10161
- +380 (96) 700-98-46Продаж
- +380 (97) 905-38-00Продаж
- +380 (97) 600-10-80Сервіс
Ігровий Ноутбук Asus TUF FX504G 15.6 FHD i5-8300H 16GB DDR4 SSD 256GB+HDD 1TB Nvidia GTX 1060 3GB
Потужний 4 ядерний Core i5-8300H(4ядра/8потоків) 8 покоління
Дві відеокарти
Міцний та стильний корпус
Яскравий 15.6 FullHD екран 1920х1080
Підсвітка клавіатури
Дискретна GeForce GTX 1060 3GB
Справиться з багатьма невибагливими іграми
Характеристики:
15.6 FHD 1920x1080
Сore i5-8300H 2.3GHz-4.0GHz (4ядра/8потоків)
RAM 16GB DDR4
SSD 256GB+HDD 1TB
Nvidia GeForce GTX 1060 3GB GDDR5+ Intel HD Graphics 630
Комплект: зарядка,гарантійний талон
Гарантія 6 місяців від магазину (можна додатково збільшити гарантію до 12 міс)
✅Ми провели повне обслуговування даного ноутбука в нашому сервісному центрі, яке включає: професійну діагностику всіх компонентів, чистку, заміну термопасти та тестування стрес-тестами.
Разом з 💻 ноутбуком ви отримуєте:
🎁 Безкоштовну доставку (при повній передплаті)
🎁 Встановлену операційну систему з останніми оновленнями + драйвера
🎁 Додаткові програми (за домовленістю)
🎁 Гарантійний талон та чек з мокрою печаткою від магазину
🎁 Безкоштовне гарантійне обслуговування протягом 6 місяців
🎁 Безкоштовну консультацію та віддалене налаштування
🎁 Післягарантійне обслуговування в нашому сервісі
81
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2300 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Core i5-8300H |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16384 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT TN |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Объем видеопамяти | 3072 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Діагональ екрана (дюйм) | 15.6 |
- Цена: 25 740 ₴












