

Сумка для ноутбука Grand-X SB-129G Grey Ripstop Nylon 15.6
600 ₴
- Нет в наличии
+380 (63) 537-21-31
Продаж
- +380 (96) 700-98-46Продаж
- +380 (97) 905-38-00Продаж
- +380 (97) 600-10-80Сервіс
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Характеристики
| Для ноутбука діагоналлю | до 15,6" |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Спосіб закриття | Блискавка |
| Матеріал | Поліамід + поліуретан |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Внутрішня глибина під пристрій | 30 мм |
| Внутрішня висота під пристрій | 270 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand-X |
| Тип | Сумка |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴



