Ноутбук HP Pavilion 15 15.6 FHD Intel Core i5-9300H 16Gb SSD128GB+1TB HDD GTX1050
24 500 ₴
21 560 ₴
- В наличии
- Код: 9473
- +380 (96) 700-98-46Продаж
- +380 (97) 905-38-00Продаж
- +380 (97) 600-10-80Сервіс
Ігровий Ноутбук HP Pavilion 15 15.6 FHD Intel Core i5-9300H 16Gb SSD128GB+1TB HDD GTX1050 3GB
Потужний 8-потоковий 4-ядерний процесор Intel Core i5-9300H 9 покоління
Швидкий SSD 128GB+1TB HDD диск
Яскравий 15.6 FHD екран
Справиться з багатьма популярними невибагливими іграми
Характеристики:
15.6" FullHD 1920x1080
Intel Core i5-9300H 2.4GHz-4.1GHz (8 потоків /4 ядра)
RAM 16GB DDR4
SSD 128GB+1TB HDD
Intel HD Graphics 630 + NVIDIA GeForce GTX1050 3GB
Стан: 9./10, гарний стан,незначні сліди експлуатації
Комплект: зарядка,гарантійний талон
Гарантія 6 місяців від магазину (можна додатково збільшити гарантію до 12 міс)
✅Ми провели повне обслуговування даного ноутбука в нашому сервісному центрі, яке включає: професійну діагностику всіх компонентів, чистку, заміну термопасти та тестування стрес-тестами.
Разом з 💻 ноутбуком ви отримуєте:
🎁 Безкоштовну доставку (при повній передплаті)
🎁 Встановлену операційну систему з останніми оновленнями + драйвера
🎁 Додаткові програми (за домовленістю)
🎁 Гарантійний талон та чек з мокрою печаткою від магазину
🎁 Безкоштовне гарантійне обслуговування протягом 6 місяців
🎁 Безкоштовну консультацію та віддалене налаштування
🎁 Післягарантійне обслуговування в нашому сервісі
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2400 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Core i5-9300H |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16384 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT TN |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 3072 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Объем SSD | 128 GB |
| Користувацькi характеристики | |
| Діагональ екрана (дюйм) | 15.6 |
- Цена: 21 560 ₴











