Графічна станція Dell Precision 5510 15,6" FHD IPS i5 6300HQ 8Gb SSD256Gb NVMe Quadro M1000M-2Gb
20 000 ₴
17 600 ₴
- В наличии
- Код: 4062503_01
- +380 (96) 700-98-46Продаж
- +380 (97) 905-38-00Продаж
- +380 (97) 600-10-80Сервіс
Графічна станція Dell Precision 5510 15,6" FHD IPS i5 6300HQ 8Gb SSD256Gb NVMe Quadro M1000M-2Gb
Характеристики:
15.6 FHD IPS 1920x1080
Core i5-6300HQ 2.3Ghz- 3.2Ghz (4 потоки/4 ядра)
RAM 8GB
SSD 255GB
NVIDIA Quadro M1000M-2Gb
Стан: 9/10, гарний стан,незначні сліди експлуатації,маленькі потертості на корпусі
Комплект: зарядка, гарантійний талон
Гарантія 6 місяців від магазину
✅Ми провели повне обслуговування даного ноутбука в нашому сервісному центрі, яке включає: професійну діагностику всіх компонентів, чистку, заміну термопасти та тестування стрес-тестами.
Разом з 💻 ноутбуком ви отримуєте:
🎁 Безкоштовну доставку (при повній передплаті)
🎁 Встановлену операційну систему з останніми оновленнями + драйвера
🎁 Додаткові програми (за домовленістю)
🎁 Гарантійний талон та чек з мокрою печаткою від магазину
🎁 Безкоштовне гарантійне обслуговування протягом 6 місяців
🎁 Безкоштовну консультацію та віддалене налаштування
🎁 Післягарантійне обслуговування в нашому сервісі
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 2300 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Core i5-6300HQ |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8192 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA Quadro M1000M |
| Объем видеопамяти | 2048 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 256 GB |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ экрана (дюйм) | 15.6 |
- Цена: 17 600 ₴









