Ноутбук Dell Precision 7520 15.6" FHD i7 7700HQ 8gb 512Gb Radeon WX4130-2Gb
25 000 ₴
22 000 ₴
- В наличии
- Код: 04060303_01
- +380 (96) 700-98-46Продаж
- +380 (97) 905-38-00Продаж
- +380 (97) 600-10-80Сервіс
Графічна станція Dell Precision 7520 15.6" FHD i7 7700HQ 8gb 512Gb Radeon WX4130-2Gb
Потужна робоча станція для графіки Dell Precision 7520
Характеристики:
15.6 FHD IPS 1920x1080
Core i7-6820HQ 2.8Ghz- 3.8Ghz (8 потоків/4 ядра)
RAM 8GB
SSD 512GB
Radeon WX4130-2Gb
Стан: 9/10, гарний стан,незначні сліди експлуатації
Комплект: зарядка, гарантійний талон
Гарантія 6 місяців від магазину
✅Ми провели повне обслуговування даного ноутбука в нашому сервісному центрі, яке включає: професійну діагностику всіх компонентів, чистку, заміну термопасти та тестування стрес-тестами.
Разом з 💻 ноутбуком ви отримуєте:
🎁 Безкоштовну доставку (при повній передплаті)
🎁 Встановлену операційну систему з останніми оновленнями + драйвера
🎁 Додаткові програми (за домовленістю)
🎁 Гарантійний талон та чек з мокрою печаткою від магазину
🎁 Безкоштовне гарантійне обслуговування протягом 6 місяців
🎁 Безкоштовну консультацію та віддалене налаштування
🎁 Післягарантійне обслуговування в нашому сервісі
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2800 МГц |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | Core i7-7700HQ |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 8192 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Графический чипсет | AMD Radeon Pro WX 4130 |
| Объем видеопамяти | 2048 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | SSD |
| Объем SSD | 512 GB |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Диагональ экрана (дюйм) | 15.6 |
- Цена: 22 000 ₴









