Ігровий ноутбук Acer Predator 15.6 FHD IPS Core i7-8750H 6 ядер 16Gb SSD 256GB+1TB HDD Nvidia GTX1050TI 4GB
28 875 ₴
25 410 ₴
- В наличии
- Код: 8719
- +380 (96) 700-98-46Продаж
- +380 (97) 905-38-00Продаж
- +380 (97) 600-10-80Сервіс
Ігровий ноутбук Acer Predator 15.6 FHD IPS Core i7-8750H 6 ядер 16Gb SSD 256GB+1TB HDD Nvidia GTX1050TI 4GB
Потужний 12-потоковий 6-ядерний процесор core i7 8 покоління
Яскравий 15.6 FullHD IPS екран 1920х1080
Підсвітка клавіатури
Міцний та стильний клрпус
Швидкий SSD 256GB+1TB HDD диск
Дискретна NVIDIA GeForce GTX1050TI 4Gb
Справиться з багатьма сучасними невибагливими іграми
Потужна система охолодження
Характеристики:
15.6" FullHD IPS 1920x1080
Core i7-8750H 2.2GHz- 4.1GHz(12 потоків /6 ядер)
RAM 16GB DDR4
SSD 256GB+1TB HDD
Intel UHD Graphics 630 + NVIDIA GeForce GTX1050TI 4Gb
Стан: 9/10, гарний стан, незначні сліди експлуатації,невиликі потертості на корпусі та клавіатурі
Комплект: зарядка, гарантійний талон
Гарантія 6 місяців від магазину (можна додатково збільшити гарантію до 12 міс)
Ноутбук із Європи/США, в нього англійська клавіатура, в комплекті даємо наклейки з кирилицею, або можна зробити лазерне гравіювання - 350 грн
✅Ми провели повне обслуговування даного ноутбука в нашому сервісному центрі, яке включає: професійну діагностику всіх компонентів, чистку, заміну термопасти та тестування стрес-тестами.
Разом з 💻 ноутбуком ви отримуєте:
🎁 Безкоштовну доставку (при повній передплаті)
🎁 Встановлену операційну систему з останніми оновленнями + драйвера
🎁 Додаткові програми (за домовленістю)
🎁 Гарантійний талон та чек з мокрою печаткою від магазину
🎁 Безкоштовне гарантійне обслуговування протягом 6 місяців
🎁 Безкоштовну консультацію та віддалене налаштування
🎁 Післягарантійне обслуговування в нашому сервісі
95
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Предустановленная ОС | Windows 10 |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Б/У |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 2200 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | Core I7-8750H |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 MB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 15.6 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Тип матрицы | TFT IPS |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Интегрированный и дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce GTX 1050Ti |
| Два видеоадаптера | Да |
| Объем видеопамяти | 4 GB |
| Устройства хранения данных | |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Объем SSD | 245 GB |
| Дополнительные характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Да |
- Цена: 25 410 ₴












